Αξιοσημείωτο είναι, ότι δεν ισχύει το ίδιο για τους χώρους εστίασης, όπως μπαρ, καφετέριες, εστιατόρια, εξωτερικούς χώρους των ξενοδοχείων.
Ήδη η ΚΕΕΕ έχει συνάψει συμφωνία με την «Αυτοδιαχείριση» , η οποία σε σύντομο χρονικό διάστημα θα εκπροσωπεί το σύνολο του παγκόσμιου ρεπερτορίου και το 90% του ελληνικού. Οι τιμές είναι εντελώς προνομιακές και οι συμβαλλόμενες επιχειρήσεις με ελάχιστο κόστος έχουν νόμιμη άδεια χρήσης πνευματικών δικαιωμάτων.
Οι ξενοδοχειακές επιχειρήσεις της Αρκαδίας, και όχι μόνο, μπορούν να γίνουν μέλη της «Αυτοδιαχείρισης» πληρώνοντας την τρέχουσα προσφορά, προκειμένου να έχουν με ελάχιστες προνομιακές τιμές, το νόμιμο ρεπερτόριο της «Αυτοδιαχείρισης».
Για την έγκυρη και έγκαιρη ενημέρωση των αρκαδικών επιχειρήσεων το Επιμελητήριο Αρκαδίας θα διοργανώσει ενημερωτική εκδήλωση μέσα στο επόμενο διάστημα.