26/07/2024 16:00
Διάφορα
Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα
Κινεζική αντιπροσωπεία από την Επαρχία Fujian επισκέφθηκε την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας…
Το Επιμελητήριο Μεσσηνίας σε συνεργασία με την ΕΤΑΠ Πελοποννήσου και Ιονίων Νήσων διοργανώνουν Ενημερωτική Εκδήλωση με θέμα «Η ανάγκη εναρμόνισης επιχειρήσεων και φορέων με τον νέο Γενικό Κανονισμό Προστασίας Δεδομένων (GDPR) και ο ρόλος του Υπεύθυνου Προστασίας Δεδομένων (DPO)» την Παρασκευή 8 Ιουνίου 2018 και ώρα 18.00 στην αίθουσα Αλέξανδρος Κουμουνδούρος (Διοικητήριο - Ψαρών 15).
Ομιλητές:
σύμβουλος διοίκησης εταιρείας «Your Data Protection Services», δικηγόρος Αθηνών και Λευκωσίας, Senior Partner στην δικηγορική εταιρεία Κουκκουλλής και Συνεργάτες, διαιτητής ΕΒΕΑ, εκπαιδεύτρια διαμεσολαβητών
δικηγόρος, διαιτητής ΕΒΕΑ, εκπαιδεύτρια διαμεσολαβητών
Ακολουθήστε μας: