Παρασκευή, 21 Φεβρουαρίου 2020 09:28

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ

Δεκάδες αγώνες για όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣ Μεσσηνίας διοργανώνονται αυτό το Σαββατοκύριακο σε όλη τη Μεσσηνία.

Ξεχωρίζει η αναμέτρηση του Πανθουριακού με τον ΑΟ Κυπαρισσίας στην Α΄ τοπική, αλλά και το τοπικό ντέρμπι της Μεσσήνης ανάμεσα στον Ολυμπιακό Ανάληψης και τον Πάμισο. 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.  
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
3. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
4. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
5. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.  
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.  
7. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν.  
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.  
10. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.  
11. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.  
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' Κυριακή 23/02/20 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.  
13. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.  
14. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.  
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 23/02/20 18:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.  
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 22/02/20 18:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.  
17. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' Κυριακή 23/02/20 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.  
18. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 11:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.  
19. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 18:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.  
20. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 24/02/20 18:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.  
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.  
22. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' Σάββατο 22/02/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
23. Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/02/20 11:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.  
24. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ" Κυριακή 23/02/20 11:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
25. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.  
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 00:00    
27. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΛΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.  
28. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
29. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
30. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

01/2020

Περισσότερο διαβασμένα