Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου 2020 18:13

ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ: Φουλ δράση σε 5 κατηγορίες

Φουλ αγωνιστικό πρόγραμμα διεξάγεται σε όλη την επικράτεια της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ το ερχόμενο Σαββατοκύριακο. Α1 και Α2 Ανδρών, Γυναικών, Κορασίδων και Παίδων είναι οι κατηγορίες που μπαίνουν στην δράση για να χαρίσουν δεκάδες επιλογές στους φίλους του αθλήματος σε όλη τη κεντρική και νότια Πελοπόννησο. 

Ας δούμε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων: 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΗΜ. ΚΟΡΑΣΙΔ. ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡ.  
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
2 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ  ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ Π.
ΜΟΥΡΑΤΗ ΚΕΡ.
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
3 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ  
ΜΟΥΡΑΤΗ ΚΕΡ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
4 ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ.-ΑΠΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  
ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
5 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 16:30 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ Β.  
ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑ ΑΡΓ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π ΤΣΙΡΜΠΑΣ Γ.
6 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.  
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
7 ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣ.  
ΦΑΦΛΙΑΣ ΔΗΜ.
ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΑΤΣΙΕΡΗΣ Θ.
8 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΜΑΜΜΗ ΒΑΣ.  
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΟΦ.
ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣ.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2020

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡ.  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.
2 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.  
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ι. ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣ.
3 ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ-ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  
ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
4 ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 15:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ  
ΚΛΑΔΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤ.
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
5 ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ  
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
6 ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ  
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΜΑΜΜΗ ΒΑΣ.
7 ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΠΟΥΛΗ ΚΑΛ.  
ΜΑΜΜΗ ΒΑΣ.
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
8 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΠΟΕΛ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛ. 15:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ ΧΡΥΣ.  
ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ. ΚΑΓΙΟΥΛΗ ΔΗΜ.
9 ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΟ ΜΕΣ. 2017 Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.  
ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ. ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
10 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.  
ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ. ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Περισσότερο διαβασμένα