Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου 2020 18:08

ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Σούπερ ντέρμπι την Κυριακή στη Μεσσήνη

Με το σούπερ ντέρμπι κορυφής της Α΄ τοπικής ανάμεσα στον Πάμισο Μεσσήνης και τον Απόλλωνα Καλαμάτας να δεσπόζει θα διεξαχθεί ο αγωνιστικός "πυρετός" στα πρωταθλήματα της Μεσσηνίας.

Ας δούμε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων ανά κατηγορία: 

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές  
1. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.  
2. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.  
3. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.  
4. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.  
5. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.  
6. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.  
7. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.  
8. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές  
9. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.  
11. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.  
12. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.  
13. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.  
14. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
15. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 16/02/20 18:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.  
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές  
16. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.  
17. ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' Σάββατο 15/02/20 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.  
18. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 15/02/20 18:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.  
19. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
20. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές  
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΙ Α.  
22. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.  
23. Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 16/02/20 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.  
24. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 11:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.  
25. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές  
26. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 00:00    
27. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.  
28. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.  
29. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.  
30. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Περισσότερο διαβασμένα