26/07/2024 16:00
Διάφορα
Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα
Κινεζική αντιπροσωπεία από την Επαρχία Fujian επισκέφθηκε την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας…
Μετά την παράδοση απόσυκων για ζωοτροφές στην τοπική κοινότητα Καρνάσι, η ΣΥΚΙΚΗ προσέφερε σήμερα σύκα για ζωοτροφή και στην Άνω Μέλπεια για τη στήριξη των πληγέντων από τις πυρκαγιές κτηνοτρόφων.
Θα ακολουθήσουν δύο ακόμη προσφορές, στην περιοχή του Γυθείου Λακωνίας και μία σε πληγέντες της Πελοποννήσου και της Αττικής μέσω του Αγροτικού Γαλακτοκομικού Συνεταιρισμού Καλαβρύτων.
Ακολουθήστε μας: